Tak tvářejte levně! Nějakou dobu jsme testovali tvářecí závitníky od několika výrobců, abychom věděli, kde je opravdu nejlepší poměr cena/výkon. Co nám vyšlo?
logo

Dobrý den, jsem rád, že vám dnes můžu tímto představit našeho nového dodavatele, výrobce tvrdokovových i HSS nástrojů, italskou společnost Silmax S.p.A. Už přes 3 měsíce s nimi řešíme především nástroje z tvrdokovu. A jsme nadšeni jako už dlouho ne. A nejen my, ale i řada z vás, kteří už tyto nástroje vyzkoušeli nebo už je stabilně používají.

SILMAX má dnes TOP kvalitu fréz řad TITAINOX a EVOLUTION, velmi solidní ekonomickou řadu SILSAVING, vrtáky, výstružníky, umí různé modifikace standardních nástrojů (weldon drážky, odlehčení, rádiusy na břitech), umí speciální nástroje. SILMAX má vlastní vývoj, zajišťuje ostření, má vlastní povlakovací zařízení Balzers, a protože toto vše je na jednom místě, umožňuje to rychlé dodávky nástrojů, rychlé reakce na poptávky včetně speciálů i jejich výroby. Standardní nástroje jsou skladem v Silmaxu s běžným dodáním 24 hodin k nám nebo přímo k vám. Jste překvapení? Ano, taky jsem byl, je to přece jen Itálie…ale už jsem si zvykl.

Připravil jsem několikadílný seriál o jednotlivých řadách. Ke každému dílu budou i akční ceny na jednotlivé nástroje, ať si je můžete vyzkoušet. Upřímně, nečekejte nízké ceny, spíše očekávejte výkon, životnost, zrychlení výroby, kvalitnější opracování.

Naši obchodníci s vámi o těchto nástrojích určitě budou mluvit.

Díl první – letošní novinka – frézy TITAINOX – frézy na obrábění titanu, nerezí, duplexu, samozřejmě ocelí. U všech nástrojů jsou vždy v katalozích přímo řezné parametry. A jak uvidíte u řady TITAINOX, tak zde jsou opravdu extrémní. A životnost těchto nástrojů i při těchto parametrech je stejně tak vysoká.

Dost bylo slov, zde je krátké video:


Brožura a akční ceny ke stažení:

Brožura TITAINOX ke stažení >>

Akční ceník TITAINOX ke stažení >>

Za ty 3 měsíce jsme dostali častokrát otázku, proč tam nemají weldon. Ano, nemají, ale lehce dodělají, otázka max 2 dnů. V ceníku je to za 2,90 EUR, v rámci akce zdarma.

Tolik pro dnešek, zhruba za 2 týdny budeme pokračovat. Kdybyste chtěli mezitím zjistit o Silmaxu více, tak zde: https://www.silmax.it/en/

Hezké prázdniny a hezkou dovolenou!

foto
 
Ing. Miloslav Borek
BO-IMPORT s.r.o.
Tyršova 22, 772 00 Olomouc

info@bo-import.cz | www.bo-import.cz
Sledujte nás na Facebooku >>